Jūsų užduoti klausimai:

Kaip sužinoti, ar ant mano veido yra alergija? Man neniežti, bet visuomet yra raudona oda. o po odele yra kaip spuogiukai, kurie labai tankiai išmėtyti po veidą,  tačiau jie neišsikelia kaip spuogai? Ar gali būti, kad man alergija?

Kažin ar tai alergija. Veide moterims dažniausiai būna Demodex erkė. Reikia pasitikslinti pas alergologą arba dermatologą.

laba diena , problema tokia jog ant kojų atsirado 3-6mm spuogeliai , jie skaudūs, niežti ir yra pūlingi viduje, daugiausia išbėrimų ant kojų , atsirado prieš tris dienas vienas, o dabar jų jau daugiau. Pats pirmasis spuogelis jau turi šašą ir nyksta. Kokia čia liga? Kaip ją gydyti?

Jei yra pūlinukai, tai galėtų būti infekcija, norint skirti gydymą, reikia pamatyti tą bėrimą. Kreipkitės pas dermatologą arba alergologą.

Laba diena, esu labai sunerimus. Mane išbėrė raudonais spuogeliais mažais. Iš pradžių tai buvo tik dėmeles, ant rankų. Po to jos paplito po visą kūną. Jos atsirado, kai dažiau stendą su statybiniais dažais skirtais metalui/medienai. Iš pradžių pagalvojau, kad tai tik alergija, bet pradėjo berti ir mamą, taip supratau, kad ji užkrečiama. Esu labai sunerimus! Ką patartumėte?

Pirmiausia reiktų išsiaiškinti ar tai ne niežai, jei tokie bėrimai atsiranda ir giminaičiams. Taip pat, tai gali būti alergija cheminėms medžiagoms. Reikia alergologo konsultacijos.

Laba diena. Turiu bėdą ir nežinau nuo ko... Išbėrė spuogais kūną, tokie kaip uodo įkandimas, bet uodų pas mus nėra, labai niežti, daugiausia yra ant šlaunų, prie makšties, vienoje vietoje net po 3 spuogus, jie raudoni, vieni pranyksta, po keliu dienų vėl atsiranda. Ir taip jau kokią savaitę. Atsirado ant nugaros, buvo prie nariuku. Vyro niekas nesukando, tik mane vieną, vaikas taip pat nesukąstas. Gal aš elergiška kažkam? Prašau labai atrašyti. Lauksiu atsakymo, labai ačiū.

Reiktų ieškoti šių bėrimų priežasties. Gali būti, kad juos sukelia vidinės priežastys. Reikalingi tyrimai.

Laba diena. Kovo mėn. tapau kaulų čiulpų donore ir tuo pačiu daviau kraujo neatlygintinai. Po procedūros jaučiausi gerai. Maždaug po savaitės mane išbėrė- rankas, veidą. Niežėjo. Kadangi kas metai mane vargina alergija ir vartoju vaistus, pagalvojau, kad tai kita alergijos forma. Vartojau vaistus, tepiau tepalais ir šiaip ne taip išsigydžiau. Gegužės pabaigoje nuėjau duoti kraujo ir kai patikrino kraują, hemoglobinas nusėdęs iki 106. Kraujo nedaviau. Po poros dienų mano rankų vidinę pusę vėl išbėrė ir niežti. Kankina alerginė sloga, niežti akis kaip ir įprastai. Bet niekada nebuvau beriama. Ar gali būti, kad duodant kraujo būna tokia reakcija. Norėčiau būti naudinga žmonėms ir duoti kraujo, bet nežinau, ar galiu. Esu sveika, nesergu niekuo jau daug metų, bet mane neramina tokie keisti reiškiniai. Gal galite pakomentuoti?

Kraujo davimas čia niekuo dėtas, reiktų pasiaiškinti ar neatsirado daugiau alergenų, kuriems esate jautri.

Sveiki, šiuo metu gyvenu Airijoje, čia medicinos lygis manęs netenkina vis dar tik pasitikiu Lietuvos medikais. Norėčiau pasiklausti kur galėčiau išsitirti dėl alergijos, žadu vasarą grįžti atostogų, bet norėčiau visas procedūras atlikti Kaune. Daugiau nei pusė metų nežinau kam esu alergiška, alergija ištinka net ryte neišlipus iš lovos, kartais jos nebūna visą savaitę, kartais per vieną dieną išberia kelis kartus. Bėrimas būna žirnio dydžio pūslelės ant kaklo, krūtinės ir rankų riešų iki alkūnių tik vidinėse rankų pusėse, ypač labai dažnai išberia kai kraunu prekes i šaldytuvą ar šaldiklį. Be zirteko  visiškai negaliu gyventi, jokių vaistu nevartoju išskirus „Marvelona“, kurį skyrė Kauno onkologai po sunkios ligos. Jei galite atsakykite i mano klausimą, būsiu labai dėkinga.

Jums yra dilgėlinė, greičiausiai antrinė, t.y. tik pasekmė esamos ligos. Reikia alergologo konsultacijos.

Kiekviena pavasari ir rudeni įsimaudžius labai niežti visa odą. Tai trunka apie 15-20min.tada praeina. Nuo sūraus vandens niežėjimas mažesnis. Ką galėtumėt patart.

Tai gali būti tik sausos odos problemos, reiktų tepti drėkinančiais kremais arba išsitirti pas alergologą.

Sveiki, mano draugui ant kūno, rankų atsiranda maži dirglūs spuogeliai, buvo nuėjęs pas daktarą, jam išrašė tuos vaistuTELFAST180(TABLETES), ir kremą CUTIVATE, tačiau po kurio laiko nustojus vartoti vėl atsirado, svarbiausia nežino kam yra alergiškas. kokius patartumėte vaistus naudoti, ar kokius tyrimus pasidaryti? Dėkui.

Jūsų draugui reikia alergologo konsultacijos, jis patartų kokius alergologinius tyrimus daryti.

Laba diena,nuo ko gali išberti kojas, rankas ir išbėrimas yra labai didelis, labai niežti. Gal galetumėte atsakyti, kas tai yra, kokia yra alergija ir kaip ją reiketų panaikint?

Išbėrimo priežastys gali būti labai įvairios taip pat ir alerginės ir tą reikia nustatyti konkrečiu atveju, todėl kreipkitės į alergologą ar dermatologą.

Laba diena, niekada neturėjau alergijų. Prieš daugiau nei keturias savaites atsirado dėmė ant kaklo, pradėjo didėti, paskui atsirado dėmės pažastyse, krūtinės srityje, išplito po visą kūną. Dėmės sausos, pleiskanoja. Rankos išbertos mažais spuogeliais, kurie didėja į dėmes. Yra niežėjimas. Buvau pas dermatologą. "Nustatė iš akies" diagnozę - "COLD SKIN" (gyvenu ne Lietuvoje) ir liepė laukti šešias savaites, paskui vėl apsilankyti. Neskyrė jokio gydymo, tik sakė daryti visko su oda kiek įmanoma mažiau. Dėmių ne mažėja, o daugėja. Naudoju kremą su emolientais, šampūnus ir dušo želė be kvapų. Kas per liga tai galetų būti? Dėkoju už jūsų atsakymą.

Pagal  jūsų aprašytus simptomus gali būti ir odos grybelis, nebūtinai alergija, reiktų pamatyti tą bėrimą ir tada spręsti kaip gydyti. Jei  gyvenate ne Lietuvoje, tai bent atsiųskite nuotrauką, kaip bėrimas atrodo, tada galima bus ką nors patarti.

Laba diena, norėčiau paklausti. Man ant rankų atsirado daug mažų spuogelių ir per rankų sulenkimą atsirado raudoni plėmai. Ką daryti ir kaip išsigydyti? Pirmą kartą taip.

Tai atopinis dermatitas, gydoma vietiniais hormoniniais tepalais.

Laba diena, norėjau pasiteirauti, net nežinau kaip pasakyti. Tiesiog ant rankų iš niekur nieko atsiranda PAPRASČIAUSIAI raudoni spuogeliai. Įsivaizduokit paprasti, ne kokie pūlingi ar balti ar pan.  Bet tiesiog atsiranda, atrodo, iš niekur nieko, nei uodas įkando nei ką, dienos bėgyje ir niežti kaip uodo įkasta. Ir nesuprantu kodėl, bet jie tik raudoni, kaip būtų paprastas uodo įkandimas. O kas įdomiausia, kai jis dingsta po savaitės lieka kaip ir lyg parudavus ta vieta. Kas tai galėtų būti? Ačiū 

Tai greičiausiai dilgėlinė, reikia tirti.

Labas vakaras. Esu labai sunerimus. Išbertos mano rankos, bet labiausiai krūtys. Niekada nebuvau kažkam alergiška. Kas tai galėtų būti?

Gali būti alerginis dermatitas, reikia tirti.     

 

 

Neutral rekomenduoja Lietuvos alergijos ir astmos asociacija
Neutral rekomenduoja Danijos Astmos ir alergijos asociacija
Neutral produktai paženklinti žaliu gulbės ženkleliu, oficialiu Skandinavijos ekologiniu ženklu
Privatumo politika | Slapukų politika