Kas yra mūsų produktų viduje?

Vienaip ar kitaip daugelis valymo priemonių kenkia mūsų aplinkai. „Neutral” kompanija kasdien tobulina savo produktus ir stengiasi, kad jie savo sudėtyje neturėtų alergiją sąlygojančių medžiagų ir išliktų itin aukštos kokybės. Dėl nuolatinių mūsų pastangų mėginant sukurti ekologinius produktus, mūsų kompanijos gaminiai buvo pažymėti Šiaurės Europos eko-etikete („Gulbė”). Kiekvienas galime prisidėti prie aplinkosaugos, naudodami tinkamą kiekį valymo priemonių, skalbdami drabužius žemesnėje temperatūroje ir rinkdamiesi ekologinius produktus.

Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Allantoin – ramina ir gydo sudirgusią odą.

Aluminum Chlorohydrate – prakaitavimą mažinanti medžiaga.

Amylase – fermentai šalinantys angliavandenių pagrindo dėmes (pvz., makaronų, bulvių, avižų, šokolado ir pan.). Jie efektyviausi 40-60 ° C temperatūroje. Žemesnėje temperatūroje gali veikti nepakankamai efektyviai, o 70 ° C žūsta. Niekada nepilkite verdančio vandens ant biologiškai aktyvaus produkto. Fermentai gali skatinti tam tikro vilnos ir šilko pluošto nusidevėjimą.

Ammonium chloride – minkština audinius, padeda juos lengviau lyginti. Išlaiko produkto konsistensiją nepakitusią.

Ascorbyl palmitate – riebaluose tirpstančio vitamino C forma. Tai efektyvus antioksidantas, padedantis kovoti su laisvaisiais radikalais, apsaugantis produktus nuo sugedimo. Naudojamas ir kaip maisto papildas organizmo vitamino C atsargoms papildyti.

Behenyl Alcohol – padeda išlaikyti produkto konsistensiją ir pailgina galiojimo laiką.

Behenoyl PG-Trimonium Chloride – kondicionierius padedantis plaukus padaryti, švelnius, glotnius, lengvai formuojamus. Gražina žvilgesį pažeistiems, išsausėjusiems plaukams.

Boronic acid, (4-formylphenyl) – skystuose plovikliuose padeda išlaikyti biologinių fermentų aktyvumą.

Brassica Campestris Seed Oil – rapsų aliejus odos priežiūros priemonėse itin vertinamas dėl savybių padedančių išsaugoti odos drėgmę ir apsaugoti nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Jis yra bekvapis, todėl nedirgina net ir jautrių žmonių.

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter – dėl savo unikalios sudėties (vitaminai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos) taukmedžio sviestas giliai drėkina, minkština ir efektyviai maitina odą, apsaugo ją nuo žalingo aplinkos poveikio.

C12-14 Sec-Pareth-9 – skystuose plovikliuose padeda išlaikyti biologinių fermentų aktyvumą.

C12-15 Pareth-7 – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Calcium carbonate – naudojamas produkto kiekiui padidinti, atskiesti, tam, kad jį būtų galima teisingai dozuoti.

Calcium chloride – skystuose plovikliuose padeda išlaikyti biologinių fermentų aktyvumą.

Canola Oil – rapsų aliejus padeda atstatyti odos apsaugines funkcijas, ramina sudirgusią odą ir padeda ją išlaikyti švelnią, glotnią ir sveikai atrodančią.

Caprylic/Capric Triglyceride – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Caprylyl Glycol – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Carbomer – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Cellulase – fermentas apsaugantis ir atnaujinantis audinio spalvas. Jis pašalina nuo audinio paviršiaus nusidevėjusį pluoštą, todėl spalvos atrodo ryškenės. Šie fermentai efektyviausi 40-60 ° C temperatūroje. Žemesnėje temperatūroje gali veikti nepakankamai efektyviai, o 70 ° C žūsta. Niekada nepilkite verdančio vandens ant biologiškai aktyvaus produkto. Fermentai gali skatinti tam tikro vilnos ir šilko pluošto nusidevėjimą.

Ceteareth-12 – padeda išlaikyti produkto konsistensiją ir pailgina galiojimo laiką.

Ceteareth-20 – padeda išlaikyti produkto konsistensiją ir pailgina galiojimo laiką.

Cetearyl Alcohol – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Citric acid – citrinos rūgštis, stabilizuojanti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą. Ji išgaunama sintetiniu būdu, todėl nesukelia alergijos, nedirgina odos.

Cocamidopropyl Betaine – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Coco-Betaine – švelniai putojanti ir odos sudirgimą mažinanti priemonė, išgaunama iš kokoso riešutų riebiųjų rūgščių.

Coco-Glucoside – medžiaga gaunama ių kokoso palmių. Ji mažina odos tempimo pojūtį, padeda efektyviai valyti, atlaisvina nešvarumus nuo odos ir neleidžia jiems vėl prikibti.

Dicaprylyl Carbonate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Dihydrogenated Tallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfat – minkština audinius, padaro juos paslankius ir lengvai lyginamus.

Ethylhexyl Stearate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Ethoxylated alcohols – palengviną atskirų ingredientų tarpusavio susimaišymą.

Glycereth-2 Cocoate – naudojamas mažais kiekiais, kad palengvintų atskirų skysčių susimaišymą į vientisą emulsiją.

Glycerin – apsaugo odą nuo išsausėjimo, sulaikydamas drėgmę viršutiniuose odos sluoksniuose.

Glyceryl Distearate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Glyceryl stearate – naudojamas mažais kiekiais, kad palengvintų atskirų skysčių susimaišymą į vientisą emulsiją.

Glyceryl Stearate Citrate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Glycine Soja Oil – sojos pupelių aliejus maitina odą, padaro ją švelnią lyg šilkas. Jame gausu vitamino E, apsaugančio organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.

Helianthus Annuus Seed Oil – saulėgrąžų aliejus drėkina ir apsaugo odą nuo išsausėjimo, puikiai maitina odą ir plaukus. Jame gausu A, D, E vitaminų, lecitino ir naudingų riebiųjų rugščių.

Hexylene Glycol – skiediklis naudojamas kitoms medžiagoms ištirpinti. Biologiškai suyra, nepavojingas aplinkai.

Hydrogenated Palm Glycerides Citrate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Hydroxyethylcellulose – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Hydroxypropyl Starch Phosphate – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Isopropyl alcohol – skiediklis naudojamas kitoms medžiagoms ištirpinti.

Lactic Acid – pieno rūgštis, stabilizuojanti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

Lanolin – lanolinas yra natūrali medžiaga, gaunama iš avies vilnos riebalų ir neturinti jokio sintetinio pakaitalo. Lanolinas padeda atstatyti apsauginę odos funkciją ir efektyviai užtikrinti reikiamą drėkinimą.

Lecithin – lecitinas gaunamas iš sojos pupelių. Ant odos suformuoja apsauginę plėvelę ir saugo ją nuo žalingo aplinkos poveikio.

Lipase – fermentai šalinantys riebalų dėmes (pvz., aliejaus, sviesto, padažų, lupų dažų ir pan.). Jie efektyviausi 40-60 ° C temperatūroje. Žemesnėje temperatūroje gali veikti nepakankamai efektyviai, o 70 ° C žūsta. Niekada nepilkite verdančio vandens ant biologiškai aktyvaus produkto. Fermentai gali skatinti tam tikro vilnos ir šilko pluošto nusidevėjimą.

Palm Kernel Acid – palmių aliejaus riebiųjų rūgščių mišinys. Švelniai valo odą, apsaugo produktus nuo išsisluoksniavimo.

Panthenol – odoje pantenolis virsta vitaminu B5, skatinančiu odos ląstelių atsinaujinimą, drekina ir tonizuoja odą.

PEG-25 Glyceryl Trioleate – naudojamas mažais kiekiais, kad palengvintų atskirų skysčių susimaišymą į vientisą emulsiją.

PEG-40 Sorbitan Peroleate – naudojamas mažais kiekiais, kad palengvintų atskirų skysčių susimaišymą į vientisą emulsiją.

Pentasodium Ethylenediamine Tetramethylene Phosphonate – antioksidantas, apsaugantis produktą nuo efektyvumo, išvaizdos ar konsistensijos pakitimų.

Pentylene Glycol – sutraukia odos poras.

Phenoxyethanol – stabdo bakterijų, kurios į produktą gali patekti vartojimo metu, dauginimąsi ir apsaugo nuo sugedimo.

Polyacrylate – tirpina kalkes, minkština vandenį, apsaugo skalbimo mašiną nuo žalingo kalkių poveikio.

Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate – naudojamas mažais kiekiais, kad palengvintų atskirų skysčių susimaišymą į vientisą emulsiją.

Potassium citrate – suriša kalkes, minkština vandenį.

Potassium Cocoate – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Potassium hydroxide – stabilizuoja rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

Propylene glycol – padidina skalbiklio tirpumą.

Protease – fermentai šalinantys baltymines dėmes (pvz., kraujo, žolės, kiaušinių, prakaito ir pan.). Jie efektyviausi 40-60 ° C temperatūroje. Žemesnėje temperatūroje gali veikti nepakankamai efektyviai, o 70 ° C žūsta. Niekada nepilkite verdančio vandens ant biologiškai aktyvaus produkto. Fermentai gali skatinti tam tikro vilnos ir šilko pluošto nusidevėjimą.

PVP – skalbiant, apsaugo audinius nuo dažų pasklydimo ir nepageidaujamo savaiminio nusidažymo.

Simmondsia Chinensis Seed Oil – simondsijų aliejus lengvai susigeria į odą. Jis itin vertinamas gydant sudirgusią, uždegimišką odą.

Sodium Acrylic Acid/MA Copolymer – suteikia formą galutiniam produktui.

Sodium benzoate – stabdo bakterijų, kurios į produktą gali patekti vartojimo metu, dauginimąsi ir apsaugo nuo sugedimo.

Sodium carbonate – suriša kalkes, minkština vandenį.

Sodium chloride – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Sodium citrate – suriša kalkes, minkština vandenį.

Sodium Cocoyl Glutamate – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Sodium EDTMP – antioksidantas, apsaugantis produktą nuo efektyvumo, išvaizdos ar konsistensijos pakitimų.

Sodium gluconate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Sodium hydroxide – stabilizuoja rūgščių ir šarmų pusiausvyrą.

Sodium lactate – minkština, drėkina odą, padeda ją išlaikyti glotnią ir sveikai atrodančią.

Sodium Laureth Sulfate – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Sodium Methylglycine Diacetate – suriša kalkes, minkština vandenį.

Sodium Palm Kernelate – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Sodium Palmate – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Sodium sulfate – naudojamas produkto kiekiui padidinti, atskiesti, tam, kad jį būtų galima teisingai dozuoti. Aukštos koncentracijos skalbikliuose šios medžiagos beveik nėra.

Sodium Tallowate – atpalaiduoja riebalus ir kitus nešvarumus nuo tekstilės ir neleidžia jiems vėl prilipti. Šios medžiagos gaunamos sintetiniu būdu, dažniausiai iš aliejaus. Keisdamos vandens paviršiaus įtempimą, padeda produktui efektyviau valyti, geriau putoti, apsaugo nuo išsisluoksniavimo.

Sorbic acid – stabdo bakterijų, kurios į produktą gali patekti vartojimo metu, dauginimąsi ir apsaugo nuo sugedimo.

Stearyl Alcohol – kontroliuoja produkto konsistensijos tirštumą.

Subtilisin – fermentai šalinantis tam tikro tipo dėmes. Šie fermentai efektyviausi 40-60 ° C temperatūroje. Žemesnėje temperatūroje gali veikti nepakankamai efektyviai, o 70 ° C žūsta. Niekada nepilkite verdančio vandens ant biologiškai aktyvaus produkto. Fermentai gali skatinti tam tikro vilnos ir šilko pluošto nusidevėjimą.

Sucrose Laurate – naudojamas mažais kiekiais, kad palengvintų atskirų skysčių susimaišymą į vientisą emulsiją.

Tetrasodium EDTA – antioksidantas, apsaugantis produktą nuo efektyvumo, išvaizdos ar konsistensijos pakitimų.

Tetrasodium Etidronate – antioksidantas, apsaugantis produktą nuo efektyvumo, išvaizdos ar konsistensijos pakitimų.

Tocopheryl Acetate – apsaugo produktą nuo oksidacijos ir pailgina jo galiojimo laiką.

Tocopherol – vitaminas E – galingas antioksidantas, stimuliuojantis odos medžaigų apykaitą ir padedantis išlaikyti drėgmę.

Triethanolamine – skiediklis naudojamas kitoms medžiagoms ištirpinti.

Xanthan gum – ant odos suformuoja apsauginę plėvelę, apsaugančią odą nuo išsausėjimo, priduoda produktui reikiamą konsistensiją.

Zeolite – suriša kalkes, minkština vandenį. Naudojamas vietoj aplinkai kenksmingų fosfatų.

Zinc oxide – gydo, ramina sudirgusią odą ir stiprina jos apsauginę funkciją, nedirgina sveikų audinių, apsaugo nuo bakterijų plitimo.

Zinc sulfate – ramina sudirgusią odą, veikia kaip švelnus antiseptikas, stiprina odos apsaugines funkcijas.