Konsultuoja alergologė

Klausk alergologo

Vardas (neprivaloma)

Gauti pranešimą el. paštu
apie alergologės atsakymą

Klausimas

Užduoti klausimą
Adrija
2017-05-19 08:29:00
Laba diena, sakykite kūdikis susirgo obstrukciniu bronchitu, pulmonologo teigimu reikėtų alergologo konsultacijos, nes sako dėl alergijų susergama obstrukcijomis. Sakykite ar visada kūdikiams nuo alergijos būna obstrukcinis bronchitas ir ar reikėtų alergologui pasirodyti?
Viktorija Paltarackienė
2017-05-19 22:30:44
Laba diena. Taip, reikalinga alergologo konsultacija - ištyrimui dėl alerginio susirgimo galimybės. Nes viena iš obstrukcinio bronchito priežasčių gali būti įsijautrinimas tam tikram alergenui. Sėkmės.
Natalija
2017-05-08 11:59:00
Sveiki, kartą jums jau rašiau dėl kūdikio, kuriam 10 mėn ilgai trunkančios slogos. Maždaug 1,5 mėnesio kūdikį vargina sloga, skaidri ir žalia, pradžioj skaidri, poto virto žalia, dabar vėl skaidri. Buvo atliktas pas LOR nosies pasėlis rasta gausiai moxarela catarallis bakterijos. Tada buvo skirti nosies lašai 5 dienom furacilin+drenalinas, po šių lašiukų slogos gausumas sumažėjo, bet praėjus savaitei vėl sloga atsirado ir vėl gausi skaidri ir žalia. Alergologiniai tyrimai aplinkos alergenam neigiami, alergologė pasiūlė pabandyti zyretco lašiukus 5 lašx2 k. dienoj. Jau 8 dienos geriame lašiukus, kūdikiui nė kiek negerėja- kaip bėga nosis, taip ir toliau bėga, net gausumas išskyrų nesumažėjo. Patarkite ką daryti toliau, gal tyrimai tokiam mažam vaikui dar alergijos nerodo?Jei tai alerginė sloga, ar jau būtų efektas nuo zyrteco lašiukų?Nes dabar jokio pagerėjimo nematau, tuoj pediatrė siūlys jau nasonex kūdikiui purkšti.
Viktorija Paltarackienė
2017-05-08 22:21:47
Laba diena. Antihistaminiai medikamentai (pvz., Zyrtec) pradeda veikti po maždaug valandos, tad efektą turėtumėte pastebėti tą pačią dieną. Tyrimai alergijos gali dar nerodyti, jeigu nėra pakankamai prisigaminusių baltymų (kiekvienam vaikui individualiai). Rekomenduočiau grįžti pas LOR gydytoją, paaiškinkite, kad gydymas buvo efektyvus, bet tik jį nutraukus simptomai vėl atsinaujino, tada gydytojas galės spręsti dėl tolimesnio gydymo ir/ar diagnozės peržiūrėjimo. Kaip minėjau reikėtų pagalvoti apie nosies sekreto citologiją, kurios metu būtų galima pamatyti, kurios ląstelės vyrauja. Sėkmės.
Lijana
2017-05-06 18:41:00
Sveiki. Negaliu valgyti ananaso ir ananasų produktų (ananasų skonio ledų, sulčių, konservuotų ananasų, vaisių kokteilių, kuriuose yra ananaso ingredientai). Iš karto pradeda kraujuoti lūpos ir iš burnos. Ar tai yra alergija ananasui? Ačiū
Viktorija Paltarackienė
2017-05-08 21:55:04
Laba diena, panašūs simptomai gali būti būdingi ananaso vaisiaus rūgščių pažeistai gleivinei, bet kadangi simptomai labai išreikšti bei pasireiškia, net nuo minimalios koncentracijos (ledų ir panašiai), rekomenduočiau atvykti gydytojo alergologo konsultacijai, kur atlikus papildomus tyrimus galėtume patikslinti dėl alerginio susirgimo. Sėkmės.
Erika
2017-04-29 11:34:00
Laba diena. Nelabai žinau, kur kreiptis. Airijoje man padare sveikatos patikrinima is kraujo. Daktaras pazymejo, jog mano kraujyje yra per daug antinukleariniu antikunu. Norma iki 200. O pas mane yra 400. Siuncia pas reumatologa. Taciau kol prieisiu eile iki nemokamo vizito praeis galbut pusmetis. Tad planuoju ziuretis Lietuvoje. Gal galit pasakyti kur tureciau kreiptis ir ar tai gali buti rimta? Aciu
Viktorija Paltarackienė
2017-05-02 11:02:09
Laba diena. Jums reikalinga gydytojo reumatologo konsultacija. Iš vieno tyrimo tikrai nieko negalima spręsti - reikalingi Jūsų simptomai (nusiskundimai), ligos eiga, prireikus atliekami papildomi tyrimai įtariant sisteminę jungiamojo audinio ligą. Sėkmės.
Irma
2017-04-24 12:24:00
Sveiki, norejau paklausti ar butu galima atlikti alergologini tyrima, kad istirtu kam esu alergiska, nes negaliu dazyti plauku, galva istinsta parausti , niezti, persti . antakius buvau daziusi taip pat istino. pries 6 m antakius galedavau dazyti o dabar neina . pasidariau antakiu permanentini makiaza , nieko nenutiko viskas labai gerai, bet dazyti plauku negaliu . daziau beamoniakiais aliejiniais dazais. gal kokiam kitam cheminiam elementui esu alergiska kurio galbut kituose plauku dazuose nera .
Viktorija Paltarackienė
2017-04-25 12:12:59
Laba diena. Taip, Jums reikalingas alergologinis ištyrimas. Reikėtų kreiptis gydytojo alergologo konsultacijai, (turėkite su savimi siuntimą) ir būtina spręsti dėl odos lopo mėginių. Sėkmės.
1...34567...381
Rodyti po: