Dažnai užduodami klausimai

Ar vilnonius drabužius galiu plauti skalbimo mašinoje?

Vilnoniai produktai, pažymėti skalbimo mašinos ženklu, gali būti skalbiami, tačiau tik naudojant vilnos plovimo programą. Jeigu jūsų skalbimo mašina turi tokią specialią vilnai skirtą programą, kurios metu būgnas sukasi atgal ir į priekį, galite nesibaimindami plauti vilnonius drabužius. Speciali vilnos plovimo programa apsaugos jūsų drabužius nuo susitraukimo ir susivėlimo. „Neutral“ valymo priemonė „Uld- og Finvask” sukurta specialiai tokiai švelniai tekstilei, kaip vilna ar šilkas.

Kaip man žinoti, kiek valymo priemonės naudoti?

Norint nustatyti, kiek naudoti valymo priemonės, pirmiausia turite išsiaiškinti, ar vanduo yra minkštas, vidutiniškai kietas ar kietas. Vandens kietumo laipsnių gidą galite rasti čia (nuoroda). Kai sužinosite vandens kietumo laipsnį, tiksli dozė bus nurodyta ant „Neutral“ produkto pakuotės. Kai naudojate reikiamą kiekį plovimo priemonės, pasiekiate ne tik gerų valymo rezultatų, bet ir tausojate aplinką.

Kokie konservantai naudojami „Neutral“ produktuose?

Konservantai, įtraukiami į „Neutral“ skystas plovimo priemones bei valymo produktus, yra tam, jog apsaugotų nuo mikro-organizmų susiformavimo. Miltelių pavidalo produktuose nėra konservantų, todėl, kad jie patys konservuoja. Visuomet naudinga perskaityti produkto sudedamąsias dalis, jei esate jautrus specifinėms konservantų rūšims.