Tinkama jautrios odos priežiūra

Oda yra didžiausias ir svarbiausias mūsų kūno organas. Ji užtikrina apsaugą nuo įvairių elementų ir išlaiko reikiamą organizmo skysčių balansą. Rūpinkitės oda ir oda rūpinsis jumis. Jeigu savo odos priežiūrai naudosite švelnius produktus, galite apsisaugoti nuo odos problemų atsiradimo ir sumažinti alergijos riziką.

Norėdami išlaikyti ar atstatyti natūralų odos drėgmės balansą, turėtumėte kiekvieną dieną naudoti naudingomis medžiagomis pripildytus kremus. Jeigu kasdien nesirūpinsite savo oda, epidermis gali susidėvėti ir tapti šiurkštus bei sausas. Kai taip atsitinka, odai sunku atstatyti net smulkiausius įtrukimus. O jeigu oda nesulaukia pagalbos atstatydama savo natūralią formą, tuo pasinaudoja bakterijos, patenkančios į gilesnius odos sluoksnius ir sukeliančios egzemą.

Šalčiausiais metų mėnesiais dar svarbiau išlikti budriam dėl odos apsaugos, mat būtent tokiu metu oro drėgmė yra nedidelė tiek kambaryje, tiek lauke. Tuo tarpu vasarą, jeigu negersite pakankamai skysčių, tai gali nulemti visišką odos drėgmės išgaravimą. Taigi nesvarbu, koks bebūtų metų laikas: rūpinkitės savo oda ir užtikrinkite, jog jai visuomet užtektų drėgmės.

5 AUKSINĖS ODOS PRIEŽIŪROS TAISYKLĖS

  1. Būkite tikri, kokiu muilu naudojatės prausdamiesi ar plaudami rankas. Po bet kurios prausimosi procedūros, visuomet sudrėkinkite savo odą. Jeigu oda reaguoja į valymo priemones, tirpiklius ar kitus chemikalus, puiki mintis yra drėkinti odą neutraliomis priemonėmis.
  2. Kai plaunate indus, naudokite pirštines. Jeigu ilgesnį laikotarpį naudojate gumines pirštines, patariame turėti porą medvilninių pirštinių po jomis.
  3. Jei tik įmanoma, visuomet naudokite produktus be kvepalų ir dažiklių.
  4. Venkite besaikio deginimosi ir visuomet naudokite preparatus nuo saulės nudegimo, kuomet apsaugos faktorius yra mažiausiai 15.
  5. Gerkite daug vandens.