spørg neutral

DUK

 • Mūsų tikslas yra padėti jums susikurti tokį gyvenimo būdą ir namų aplinką, kurioje nereikėtų sukti galvos dėl odos alergijų. Nesvarbu ar rūpinatės normaliu, ar jautriu odos tipu, subtilia kūdikio odele ar net į egzemą linkusia oda, mes sukūrėme švelnius asmeninės priežiūros ir namų ūkio produktus.    

 • Alergenai, tai medžiagos, kurios gali sukelti alerginę reakciją. Visų mūsų kūnai yra skirtingi. Kai kurių žmonių imuninė sistema gali šią medžiagą palaikyti „įsibrovėle“ arba pavojinga grėsme, tuo tarpu kitiems nepasireikš visiškai jokia alerginė reakcija. Dažniausiai pasitaikantys alergenai yra kvapiosios  ir aromatinės medžiagos konservantai, gyvūnų kailis, dulkės, maistas (pavyzdžiui, pienas ir kviečiai), žiedadulkės ir tepamieji preparatai. 

 • Jeigu alergenas patenka į jūsų kūną, imuninė sistema sukelia antikūnių reakciją. Antikūniai prisijungia prie specialių ląstelių, t. y. putliųjų ląstelių. Antikūniams susidūrus su alergenais, putliosios ląstelės išskiria jų gaminamas medžiagas, įskaitant ir histaminą. Tai sukelia nemalonų aplinkinių ląstelių patinimą ir uždegimą – štai ir alerginė reakcija. Kadangi sudirginimas dažniausiai pasireiškia tik viename, konkrečiame, kūno plote, simptomai paprastai tik ten ir juntami (pavyzdžiui, odos, kvėpavimo takų arba akių sudirginimas). 

 • Nuo kvapiųjų medžiagų iki konservantų, daugybę įprastų alergenų galima rasti įvairiuose asmeninės ir namų ūkio priežiūros produktuose. Kai renkatės kosmetiką ir skalbimo priemones, labai svarbu perskaityti jų sudėtį, kadangi medžiagos ir kremai kasdien tiesiogiai turi sąlytį su jūsų oda. Jeigu sudėtyje yra alergenų, nuolatinis tokio produkto naudojimas kelia alerginių reakcijų, pavyzdžiui, atopinės egzemos (dar kitaip vadinamos atopiniu dermatitu arba odos sudirginimu ), riziką.

 • Nepaisant to, kad alergijos ne visuomet išgydomos, galite imtis tam tikrų žingsnių, kurie padės palengvinti alergijomis sergančių šeimos narių simptomus. Visų pirma nustatykite jūsų namuose esančius alergenus ir pabandykite sumažinti jų kiekį imdamiesi nedidelių pokyčių. Įrodyta, kad sumažinus alergenų kiekį jūsų aplinkoje palengvėja ir alergijų simptomai bei nebereikia vartoti vaistų. Norėdami daugiau sužinoti apie alergenus jūsų namuose, perskaitykite mūsų straipsnius čia.

 • Egzema, tai dažnai pasitaikantis odos sutrikimas, kuriuo visame pasaulyje serga milijonai žmonių. Egzemos tipų būna įvairių ir ji pasireiškia skirtingose kūno dalyse. Dažniausi simptomai yra paraudimas, besilupanti oda ir intensyvus niežėjimas. Jie visi dažniausiai prasideda ir baigiasi vaikystėje, tačiau kartais gali tęstis ir suaugus. Daugiau apie dažniausiai pasitaikančias egzemos ir atopinio dermatito formas sužinosite perskaitę mūsų straipsnį internete.

 • Nors mūsų produktai nėra specialiai sukurti egzemos ar kontaktinio dermatito gydymui, tačiau jų formulėse nėra kvapiųjų medžiagų ir dažiklių, todėl jie pakankamai švelnūs, kad pasirūpintų net į egzemą linkusia oda. Visiems odos tipams yra naudinga naudoti švelnesnius namų ūkio ir kūno priežiūros produktus, kadangi jie padeda išvengti odos suerzinimo ir alerginių reakcijų.

 • Visi mūsų produktai yra hipoalerginiai* ir dermatologiškai patikrinti. Jie specialiai sukurti, kad padėtų išlaikyti sveiką odą ir yra pakankamai švelnūs visiems odos tipams – nuo normalios iki jautrios odos.

  *[Rinkos gairės: žodį „hipoalerginis“ iš dėmių šalinimo produkto pašalino tik Danija, kadangi šis produktas neatitinka numatytų reikalavimų]

 • Mes nuolat siekiame, kad mūsų produktus tvirtintų tik geriausią reputaciją turinčios Norvegijos, Danijos ir Švedijos alergijų asociacijos. Nuolat domimės naujausiais  tyrimais, kurių pagrindu kuriame mūsų klientų pamėgtas formules jautriai odai. Paramą mums teikia ne tik ekspertai, tačiau ir Danijos astmos ir alergijų asociacija, su kuria bendradarbiaujame jau daugiau, nei 25 metus,  bei JK alergijų labdaros fondas ir tarptautinė sertifikavimo organizacija „Allergy Certified“. Šių įstaigų paramą mūsų produktams liudija ant jų pakuočių bei mūsų interneto svetainėje naudojami atitinkami logotipai. 

  Bendradarbiavimo su šiomis asociacijomis ir visiško formulių skaidrumo tikslas yra plėsti jūsų žinias apie procesus, kuriuos naudojame gamindami jūsų šeimos pamėgtus produktus. Daugiau informacijos apie mus remiančias asociacijas ieškokite puslapyje „Apie mus“.

 • Pilną visų produktų sudedamųjų dalių sąrašą  galite rasti mūsų pagrindinės bendrovės „Unilever“ interneto svetainėje [nuoroda: https://www.unilever.co.uk/brands/whats-in-our-products/search-results.html?brand=Neutral]. Jei norite sužinoti tikslesnės informacijos apie tai, iš kokių sudedamųjų dalių yra sudaryti jūsų naudojami produktai, rekomenduojame perskaityti jų sudėtį.