Eksperto patarimas

Prašome pasirinkti
For
Filtruoti pagal
0 atricle(s)

Jautrios odos priežiūros patarimai

Nuo mitybos iki odos priežiūros, perskaitykite mūsų patarimus, skirtus kasdienei jūsų ir jūsų šeimos jautrios odos priežiūrai.

Read more »

Skalbinių DUK

Tai, kaip rūpinatės savo šeimos drabužiais gali padėti jums pasirūpinti ir jų oda. Mūsų atsakymai į DUK padėti jums pasirinkti odai tinkamą skalbimo būdą.

Read more »

Sausos odos priežiūra

Skaitykite mūsų patarimus apie tai, kaip jūsų kasdienė rutina, pradedant aplinkos veiksniais ir baigiant naudojamais produktais, gali sukelti odos išsausėjimą.

Read more »

Patarimai, padėsiantys sumažinti vaiko odos sudirginimą

Rūpintis šeimos oda yra padėti jiems išvengti odos sudirginimo. Toliau pateikiame 8 patarimus, kaip apsaugoti savo namus nuo dirginančių medžiagų susidarymo.

Read more »

Viskas, ką turite žinoti apie atopinę egzemą

Egzema ir jūsų šeima: atsakome į visus dažniausiai kylančius klausimus apie tai kaip, kodėl ir kur pasireiškia atopinė egzema.

Read more »

Rūpinimasis jautria vaiko oda

Jei mama ar tėčiu tapote dar visai neseniai, tikriausiai turite daug klausimų apie... Na, tikriausiai, apie viską – įskaitant ir jūsų kūdikio odą.

Read more »

Naujų mamyčių dienoraštis: rūpinimasis savo oda

Kaip pasirūpinti oda tapus mamyte: perskaitykite mūsų tris pagrindinius laiką taupančius patarimus, kaip rūpintis oda, kai sūpuojate naujagimį.

Read more »

8 dalykai, kuriuos turite žinoti apie žvynelinę

Nespręskite apie žvynelinę vos ją pamatę. Sužinokite, kaip ši odos būklė yra susijusi su imunine sistema bei kitos naudingos informacijos.

Read more »

Paruoškite savo odą pavasariui

Pradėkite pavasarį su kaip įmanoma geresne rutina. Pasinaudoję šiais 3 patarimais, iš naujo įvertinkite savo režimą naujam sezonui.

Read more »