Apie „Neutral“

Apsauga jums ir jūsų šeimai

Kiekvieno žmogaus oda yra skirtinga, o tai reiškia, kad surasti vieną produktą, kuris vienodai pasirūpintų ir apsaugotų kiekvieną šeimos narį gali būti sudėtinga. Jums gali padėti „Neutral“. Mūsų misija – padėti jums pasirūpinti savo šeimos narių oda be jokio vargo, naudojant švelnius produktus, kurie padeda apsaugoti nuo sudirginimo visų tipų odą – nuo normalios iki jautrios arba subtilios kūdikio odelės ir net į egzemą linkusios odos. Kiekvienas „Neutral“ produktas (nuo skalbimo priemonių iki rankų kremo) padeda sukurti saugią aplinką jūsų šeimos odai.

 

Daugiau nei 40 metų patirties

„Neutral“ istorija prasidėjo prieš 40 metų Skandinavijoje, kai jautrios odos problemos ir alergijos vis labiau plito, mes daug dirbome, kad sukurtume saugesnius namų ir asmeninės priežiūros produktus visai šeimai. Pagamintas, kad saugotų kiekvieną odos tipą (įskaitant ir jautrią odą) ir patvirtintas ekspertų, kiekvienas produktas kruopščiai sukurtas tam, kad padėtų užkirsti kelią alergijoms be jokių kompromisų.

 

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Nedirginančios formulės

Jei turite jautrią odą, svarbos turi tiek sudedamosios dalys, kurias naudojate, tiek tos, kurių vengiate. Mūsų aistra – kurti produktus, kurie saugotų jus ir jūsų šeimą, o tai reiškia, kad įsitikiname, jog juose nėra nieko, kas galėtų sudirginti odą. Štai kodėl nė viename „Neutral“ namų ūkio arba odos priežiūros produkte nerasite bereikalingų kvapiųjų medžiagų arba dažiklių. Kadangi naudojame tik svarbiausias sudedamąsias dalis, galite drąsiai pasitikėti mūsų produktais, kurie tiks visai šeimai. Jie švelnūs ir efektyviai veikia kiekvieną odos tipą.

 

Sukurta ekspertų

Siekiant kurti pačiai jautriausiai odai tinkančius produktus glaudžiai bendradarbiaujame su Norvegijos, Danijos ir Švedijos astmos ir alergijų asociacijomis. Mums pasisekė, kad galime dirbti su labai svarbiais partneriais, o vieni ilgiausių mūsų santykių vystomi su Danijos Astmos ir alergijų asociacija, su kuria dirbame jau daugiau nei 25 metus. Pasitelkę tokius partnerius mes išlikome pirmaujančiais odos priežiūros srityje. Kuriame švarias, švelnias formules, padedančias Jums rūpintis savo ir šeimos oda.

 

Neutral Key Visual TIF 5000px - June 2019

 

Patvirtinimo ženklas

Siekdami sukurti produktus, tinkančius net ir subtiliausiai odai, užmezgėme glaudžius ryšius su alergijos ir astmos asociacijomis Norvegijoje, Danijoje ir Švedijoje. Mums pasisekė, kad galime dirbti su geriausios reputacijos partneriais, o vieni ilgiausių bendradarbiavimo santykių, trunkančių jau daugiau nei 25 metus, mus sieja su Danijos astmos ir alergijos asociacija. Turėdami tokius partnerius, mes išlaikėme pagrindinę poziciją odos priežiūros rinkoje, kurdami švarias, švelnias formules, kurios padeda rūpintis tiek jūsų, tiek jūsų šeimos oda.

Įsipareigojimas tvarumui

Mums svarbu įsitikinti, kad mūsų produktai teigiamai veikia jūsų odą, tačiau taip pat svarbu įsitikinti, kad teigiamai veikiame ir planetą. Dėl šios priežasties stengiamės naudoti mažiau kenksmingas chemines medžiagas bei švaistyti kaip įmanoma mažiau energijos. Tiesą pasakius, mūsų skalbimo priemones gamina gamykla, kurioje naudojama 100 % atsinaujinanti energija. Daugelis mūsų produktų tiekiami papildymo pakuotėse, kurias sudaro 80 % mažiau plastiko nei standartinių buteliukų, taip pat sunkiai dirbame, kad įtrauktume perdirbamą plastiką į didžiąją dalį mūsų buteliukų asortimento gamybą.