Sausos odos būklė gali kisti kasdien, priklausomai nuo įvairiausių veiksnių, kaip, pavyzdžiui, oro sąlygos, jūsų streso lygis ir produktai, kuriuos naudojate. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip nesunkiai pakeisti savo kasdienę rutiną, kad išvengtumėte odos išsausėjimo bei kodėl „Neutral“ yra geriausias pasirinkimas švelniai odos priežiūrai.

Nebijokite pokyčių

"Pagalvokite apie tai, kurie jūsų gyvenimo būdo aspektai galimai sukelia odos išsausėjimą ir kaip tą pakeisti. Pradedant nuo aplinkos jūsų darbo vietoje ir baigiant drabužių skalbimo priemonėmis – nedideli pokyčiai gali būti labai svarbūs. 

 

Žiemą oda dažnai linkusi išsausėti: aukštesnėje temperatūroje oras gali išlaikyti daugiau vandens garų, todėl labai šaltą dieną ore tiesiog nėra nė lašelio drėgmės. Uždengdami odą nuo vėjo ir saulės, galite ją apsaugoti nuo šalčio. 

 

Odos išsausėjimą, ypač rankų, taip pat gali paskatinti ir dažnas plovimas. Negydoma, nuolat sausa ir šerpetojanti rankų oda gali būti dirginančio dermatito priežastis, o atsiradus alerginių reakcijų į jūsų naudojamus produktus gali susiformuoti alerginis dermatitas. „Neutral“ skystas muilas efektyviai pašalina nešvarumus ir purvą, tuo pat metu pasirūpindamas natūraliu jūsų odos pH, bei padeda sumažinti odos sudirginimo ir alerginių reakcijų riziką."

 

Drėkinamoji odos priežiūra

"Odos priežiūra, tai išskirtinai biologinis procesas, kurio tikslas yra padėti odai išlaikyti optimalią vandens pusiausvyrą. Epidermis, arba išorinis odos sluoksnis, yra tarsi dalinis vandens barjeras, kuris padeda reguliuoti vandens lygį odoje.

 

Vanduo padeda lipidų struktūroms, arba tiesiog riebiosioms rūgštims, esančioms tarp raginio odos sluoksnio ląstelių, išlaikyti skystą būseną. Plaunant rankas šiurkščiais plovikliais, pašalinami tiek išoriniai, tiek vidiniai lipidai, pažeidžiamas raginis odos sluoksnis ir sugriaunamas minėtasis barjeras. Tokiu atveju gali prasidėti pavojingas odos išsausėjimo ciklas: kuo labiau pažeidžiamas išorinis odos barjeras, tuo sunkiau jam atlikti savo funkciją. 

 

Dermatologiškai patikrinti „Neutral“ produktai odai, pagaminti nenaudojant kvapiųjų medžiagų bei dažiklių, suteikia veidui ir kūnui atgaivintos ir minkštos odos pojūtį be dirginančio poveikio.   " 

Švelnūs namų ūkio produktai

Šiurkščios skalbimo priemonės ir namų ūkio valymo skysčiai yra ypač kenksmingi. Norėdami išvengti problemų, visuomet skaitykite produktų, kurie turės sąlytį su jūsų oda, etiketes. Idealiausia būtų, jei rinktumėtės produktus, kuriuose yra kuo mažiau cheminių medžiagų ar priedų. Mūsų skalbimo ir indų plovimo produktai sukurti taip, kad būtų švelnūs jūsų odai, tačiau tuo pat metu pašalintų dėmes ir minkštintų jūsų drabužius. Mėgaukitės išskirtine švara ir švelniu poveikiu, kuris užtikrins puikią savijautą visą diena.