„Neutral“ purškiamas antiperspirantas Invisible 

Neutral purškiamas antiperspirantas nepaliekantis žymių ant rūbų.
Švelnus purškiamas antiperspirantas-dezodorantas, sukurtas 24 val. apsaugai nuo prakaito kvapo ir nepaliekantis žymių ant rūbų. 

Share


Mūsų purškiamas antiperspirantas yra švelnus odai, o taip pat ir drabužiams. Mūsų specialiai sukurta formulė užtikrina, kad produktas ant drabužių nepaliks baltų ar geltonų dėmių.

Patvirtintas dermatologų ir jo sudėtyje nėra kvapiklių, alkoholio ir dažiklių. „Neutral“ purškiamas antiperspirantas-dezodorantas suteikia galingą, bet švelnią apsaugą nuo prakaito. Formulė sukurta siekiant sumažinti sudirginimo riziką, nesvarbu ar turite normalią ar jautrią odą, todėl visada išlaikomas patogumas pažastų odai, ji bus gaivi ir apsaugota nuo nemalonaus kvapo visą dieną.

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, PPG-14 Butyl Ether, Aluminum Chlorohydrate, Disteardimonium Hectorite, Octyldodecanol, BHT, Helianthus Annuus Seed Oil, Propylene Carbonate, Dimethiconol.
Nepamirškite prieš naudojimą gerai suplakti indelį. Tai padės susimaišyti sudedamosioms dalims todėl produktas pasklis tolygiai ir užtikrins gerą apsaugą nuo prakaito ir nemalonaus kvapo.