„Neutral“ švelnios veido valymo servetėlės 

Švelnios servetėlės veidui.

Net ir jautriai odai tinkančios servetėlės veido valymui ir makiažo šalinimui. Idealiai tinka kasdieniam naudojimui. 

Share


Naudojant „Neutral“ švelnias veido valymo servetėles, nešvarumus pašalinsite kruopščiai ir efektyviai. Ši odai nekenkianti formulė padeda išvalyti poras ir švelniai nuo veido paviršiaus pašalina makiažą –veidas taps gaivus ir švarus po kiekvieno naudojimo.

Šios švelnios veido valymo servetėlės yra specialiai sukurtos siekiant padėti sumažinti sudirginimo pavojus, todėl joms naudojamos tik švelniausios sudedamosios dalys – sudėtyje nerasite jokių kvapiklių ar dažiklių. Jos švelnios ir minkštos, tai puiki alternatyva prausimui vandeniu.

Šias švelnias servetėles lengva naudoti, todėl kiekvieną kartą valyti veidą bus malonu.

Aqua, Glycerin, Olus Oil, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Betaine, Dicaprylyl Carbonate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Oleate, Citric Acid,Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.

Švelniai braukite „Neutral“ veido valymo servetėle per veidą, kai reikia šalinti nešvarumus, makiažą ar purvą. Vandeniu nuprausti nereikia. Po naudojimo gerai uždarykite dangtelį, kad servetėlės neišdžiūtų. Panaudotas servetėles visada meskite į šiukšliadėžę, niekada nemeskite į unitazą.