„Ką tik iškepta“ mamytė tokia užsiėmusi, kad ne visada randa laiko nueiti į dušą, o ką jau kalbėti apie pilną odos priežiūros rutiną. O jeigu jūsų oda jautri, tuomet dar svarbiau rasti laiko pasirūpinti savimi. Žemiau pateikiame mūsų slaptus patarimus, kurie padės nuraminti odą  net tuo atveju, jei kitose gyvenimo srityse ramybės ne per daugiausiai.

1: Atraskite skalbiklį, kuris tinka visiems rūbams   

Kai pižamų ir kojinių kasdien vis daugiau, galime lažintis, kad jūsų skalbinių krepšys niekada nebuvo toks pilnas. Užuot pasirūpinus kiekvienu skalbiniu atskirai, meskite viską kartu ir skalbkite su „Neutral“ skalbimo produktais. Mūsų skalbimo priemonės, milteliai ir skalbinių minkštikliai yra pakankamai švelnūs tiek jūsų kūdikio, tiek jūsų odai. Nenaudojant be reikalingų, odą suerzinti galinčių, cheminių medžiagų drabužiai vis tiek būna išskirtinai švelnūs.

 

2: Servetėlės veidui nugali viską

Miego  metas reiškia kritimą į lovą po ilgos, kartu su mažyliu praleistos, dienos ir pasiruošimą galimai ilgai nakčiai tenkinant mažylio poreikius. Kai neturite laiko pilnai odos valymo, stangrinimo ir drėkinimo rutinai, ant naktinio staliuko laikomos „Neutral“ servetėlės veidui bus puikus išsigelbėjimas. Jos greitai, lengvai ir efektyviai nuvalo makiažą ir nešvarumus bei suteikia švarios ir gaivios odos pojūtį. Kokybiškas miegas šiuo atveju – tarsi papildomas akcentas. 

 

3: Pliuškenimasis vonioje kartu su kūdikiu

Atpalaiduojantis dušas gali būti jau praeitis, tačiau yra paprastas būdas, kaip išlikti švariai, kai visą laiką skiriate savo mažyliui – maudykitės vonioje kartu! Jūs ne tik sutvirtinsite savo ryšį, bet ir galėsite kartu naudotis „Neutral“ kūdikių vonios ir prausimosi geliu. Šios formulės, dėl švelnumo tinkamos kasdieniam naudojimui, specialiai sukurtos taip, kad sumažintų tiek kūdikio, tiek jūsų odos sudirginimo ir alerginių reakcijų riziką.