Viskas, ką turite žinoti apie atopinę egzemą

Nesvarbu, kurioje šalyje begyventumėte, pavasaris dažniausiai asocijuojasi su vienu dalyku – valymusi. Pavasarinio valymosi istorija yra ilga, tačiau atnaujinami gali būti ne vien tik namai – vertinant netvarką namuose, puikus metas nuodugniai patikrinti ir savo odos priežiūros rutiną. Saulė vis dažniau pasirodo danguje ir oras vis labiau šyla, todėl puiki mintis patikrinti savo režimą, kad pavasarį pradėtumėte su kaip įmanoma geresne rutina.

Ištaisykite žalą  

Ar žiemos oras dar labiau sudirgino ir taip problematiškas odos zonas? Laikas suteikti joms išskirtinį dėmesį, įtraukiant geresnį kremą į savo kasdienę rutiną. Išmėginkite „Neutral“ ypatingai regeneruojantį, atstatantį kremą. Jis nuramina bet kokias ypatingai sausas, sutrūkinėjusias odos zonas, pavyzdžiui, rankų arba alkūnių, ir suteikia pamaitintos bei minkštos odos pojūtį. 

 

Išmėginkite ką nors naujo

Pasinaudokite šia proga ir įsitikinkite, kad jūsų rutina yra geriausia, ką galite pasiūlyti savo odai. Galbūt praleidote kai kuriuos žingsnius ir galite juos įtraukti į rutiną. O galbūt naujas naudojimo metodas padės produktams geriau pasirūpinti jūsų oda. Pavyzdžiui, jeigu dar nenaudojate odą tonizuojančių preparatų, galbūt įtraukti juos  į savo rutiną būtų puiki mintis. Šie preparatai gali padėti jūsų odą geriau paruošti drėkinimui ir palengvinti makiažo rutiną. „Neutral“ odą tonizuojantis preparatas yra švelnus jautriai odai, padeda sutraukti poras ir suteikia švarios bei atgaivintos odos pojūtį. 

 

Atnaujinkite savo drabužių kolekciją

Jeigu naujas sezonas reiškia naujus drabužius (arba praėjusio sezono drabužių ištraukimą iš giliausių lentynų), prieš kabinant juos į spintą, visuomet rekomenduojame juos išskalbti „Neutral“ skalbimo priemonėmis. Ant naujų drabužių gali būti cheminių medžiagų likučių, užsilikusių nuo gaminimo proceso, ir sudėti į spintą, jie gali kaupti dulkes, kurios gali sudirginti jautrią odą. Skalbimas padės pašalinti bet kokias dulkes ar chemines medžiagas ir su naujais drabužiais tiek atrodysite, tiek jausitės puikiai.