„Neutral“ šampūnas du viename 

Švelnus šampūnas du viename.
Šis du viename šampūnas ir kondicionierius palengvins plaukų priežiūrą, o jo formulė tiks visiems odos tipams – net jautriausiai. 

Share


Specialiai sukurtas jautriai Jūsų odai, „Neutral“ šampūnas du viename švelniai valo ir kondicionuoja plaukus, bei sumažina sudirginimo pavojus. Šis du viename šampūnas pašalins nešvarumus ir riebalus, valymą sujungs su priežiūra, bei kondicionuos kiekvieną sruogą, kad plaukai būtų švelnesni ir lengviau prižiūrimi.

Mūsų neutralaus pH formulėje naudojamos tik švelnios sudedamosios dalys, kurių Jums reikia, ir nėra nieko, ko nereikia, pavyzdžiui, dirginti galinčių kvapiklių ir dažiklių, kad produktas būtų kuo švelnesnis Jums. Dermatologų patikrintas ir patvirtintas, mūsų šampūnas padeda geriau prižiūrėti odą ir plaukus.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Behenoyl PGTrimonium Chloride, Glycereth-2 Cocoate, Hexylene Glycol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sorbic Acid.
Plaunant labai karštu vandeniu, pašalinamas natūralus plaukus saugantis riebalinis sluoksnis. Vietoj to, naudokite šiltą vandenį – žemesnė temperatūra taip pat padės nesudirginti odos.