„Neutral“ šampūnas 

Valomasis šampūnas.

Šis šampūnas švelniai valo Jūsų plaukus, todėl jie taps švarūs, atrodys sveikai ir juos lengviau prižiūrėsite. Švelni produkto formulė tinka visų tipų odai. 

Share


Galvą trinkite įprastai – naudodami „Neutral“ šampūną. Kruopščiai sukurtoje formulėje yra tik reikiamos sudedamosios dalys, todėl mūsų šampūnas itin švelnus, bet tuo pačiu turi didelę valymo galią.

Šis švelnus šampūnas švelniai ir efektyviai pašalina natūraliai per dieną susikaupusius riebalus irnešvarumus. Odai neutralaus pH formulė be kvapiklių ar dažiklių padės apsisaugoti nuo niežėjimo ar sudirginimo, todėl po kiekvieno plovimo atgaivinama net jautri galvos oda.

Dermatologų patikrintas ir patvirtintas, „Neutral“ šampūnas idealiai tinka bet kokiam odos tipui, o plaukus daro minkštus, lanksčius ir švarius.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium chloride, Cocamidopropyl Betaine, Behenoyl PG-Trimonium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamate, Hexylene Glycol, Citric acid, Sodium benzoate, Sorbic Acid.

Išskalaujant plaukus, naudokite žemesnės temperatūros vandenį, tai padės apsaugoti plaukus ir galvos odą nuo išsausėjimo.

Šlapi plaukai yra labai jautrūs, todėl juos džiovinkite kuo švelniau. Jei dažnai plaukus nusausinate rankšluosčiu, pabandykite naudoti medvilninį audinį – jis lengvai sugeria drėgmę ir nereikia plaukų trinti ar sukti.