„Neutral“ skalbimo milteliai baltiems audiniams 

Milteliai baltų audinių skalbimui.

Milteliai baltų audinių skalbimui, tinkantys visiems odos tipams – nesvarbu, ar turite jautrią odą, ar tiesiog norite skalbti švelniau. 

Share


„Neutral“ skalbimo milteliai baltiems audiniams efektyviai įveikia dėmes ir švelniai veikia ir normalią, ir jautrią odą. Mūsų formulė yra specialiai sukurta susidorojimui su kasdieniu purvu ir baltų skalbinių baltumo išsaugojimui.

Šiuose hipoalerginiuose milteliuose nėra jokių kvapiklių ar dažiklių, todėl jie padės išvengti sudirginimo. Dermatologų patikrinimas ir patvirtinimas užtikrina, kad jiems galite patikėti visus skalbinius – rankšluosčius, patalynę ir net kūdikio drabužėlius.

Aqua, Zeolite, TAED, C12-15 Pareth-7, Citric acid, Stearic acid, Sodium acrylic acid / MA copolymer, Cellulose gum, Modified maize starch, Sodium chloride, Tetrasodium etidronate, Calcium sodium EDTMP, Polyethylene terephthalate, Polyethylene terephthalate, Polyethylene terephthalate, calcium carbonate, glyceryl stearates, PEG-75, kaolin, sodium polyacrylate, dextrin, subtilisin, sucrose, sorbitol, aluminum silicate, lipase, amylase, hydroxypropylmethylcellulose, sodium thiosulfate

Itin didelį patalynės minkštumą pasieksite mūsų miltelius derindami su „Neutral“ audinių minkštikliu.

4-5 kg vidutiniškai suteptų skalbinių kiekiui, skalbiant vidutinio kietumo vandenyje, naudokite 94 ml skalbimo miltelių. Skalbiant daugiau skalbinių, naudokite papildomus 35 ml. Miltelius visada pilkite į stalčių. Visiems rankomis skalbiamiems drabužiams naudokite 65 ml skalbiklio į 8 l vandens.