„Neutral“ skalbimo milteliai spalvotiems audiniams 

Skalbimo milteliai ryškios spalvos audiniams.
Skalbimo milteliai spalvotiems audiniams, sukurti rūpinantis visų tipų oda. Sudėtyje yra tik švelnios sudedamosios medžiagos. 

Share


„Neutral“ skalbimo milteliai spalvotiems audiniams efektyviai įveikia dėmes ir yra švelnūs odai. Mūsų hipoalerginė formulė sukurta susidorojimui su kasdieniu purvu ir spalvotų audinių išlaikymui gaiviais ir ryškiais, taip pat net jautrios odos apsaugojimui nuo sudirginimo.

Sudėtyje nėra kvapiklių ar dažiklių, todėl ši dermatologų patikrinta ir patvirtinta formulė – lengvas būdas skalbinių švaros palaikymui. Nuo rankšluosčių ir patalynės, iki kūdikio drabužėlių, mūsų skalbimo milteliai Jums padės kurti saugius ir švarius namus.

Sodium sulfate, sodium carbonate, sodium dodecylbenzenesulfonate, sodium silicate, Aqua, zeolite, C12-15, Pareth-7, citric acid, sodium, steam, tetrasodium etidronate, calcium sodium, EDTMP, cellulose gum, protease, lipase.
4-5 kg vidutiniškai suteptų skalbinių kiekiui, skalbiant vidutinio kietumo vandenyje, naudokite 94 ml „Neutral“ skalbimo miltelių spalvotiems audiniams. Skalbiant daugiau skalbinių, naudokite papildomus 35 ml. Skalbiant rankomis: naudokite 65 ml skalbiklio į 8 l vandens. Papildomą komfortą skalbiant rankšluosčius suteiks „Neutral“ audinių minkštiklis.