Skystas „Neutral“ skalbiklis spalvotiems audiniams 

Skalbiklis ryškių spalvų audiniams.

Šis švelnus skalbiklis padeda išlaikyti ryškias spalvas, taip pat užtikrina komfortą odai ir apsaugo nuo sudirginimo. 

Share


Skystas „Neutral“ skalbiklis spalvotiems audiniams yra hipoalerginis, sukurtas rūpinantis Jūsų oda. Jis padeda išlaikyti Jūsų spalvotų drabužių ir patalynės spalvas ryškias, puikiai pašalina kasdienes dėmes, o taip pat padeda apsaugoti nuo sudirginimo net ir jautrią odą.

Šio spalvotiems audiniams skirto skalbiklio formulę sudaro tik švelnios sudedamosios dalys, tiksiančios visų rūšių odai: nesvarbu ar tai į egzemą linkusi oda, ar švelni kūdikio odelė. Dermatologų patikrintu ir patvirtintu skystu „Neutral“ skalbikliu spalvotiems audiniams galite pasikliauti.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, TEA-Cocoate, Sodium DTPMP, PVP, Triethanolamine, Sodium Cocoate, Trisodium citrate, Protease, Amylase, Mannanase.

3-5 kg kiekiui vidutiniškai suteptų skalbinių, skalbiant vidutinio kietumo vandenyje – naudokite 50 ml skysto „Neutral“ skalbiklio spalvotiems audiniams. Skalbiant daugiau skalbinių, naudokite papildomus 12 ml. Šį skalbiklį galite pilti į skalbimo priemonės stalčių arba panaudoti tiesiai į būgną dedamą dozavimo kamuoliuką. Skalbiant rankomis: naudokite 25 ml skalbiklio į 8 l vandens. Siekiant apsaugoti jautrią odą skalbiant rankomis – mūvėkite pirštines.

Žiūrėkite audinio etiketėse pateiktus skalbimo nurodymus. Sunkiai įveikiamas dėmes įveiksite prieš skalbimą užpylę skalbiklio tiesiai ant dėmės ir palaikę apie 10 minučių. Dažančius audinius derėtų skalbti atskirai.