Skystas „Neutral“ skalbiklis baltiems audiniams 

Skalbiklis baltiems audiniams.

Išsaugokite skalbinių baltumą ir saugokite odą nuo sudirginimo naudodami šį skystą skalbiklį. 

Share


Skystas „Neutral“ skalbiklis baltiems audiniams yra hipoalerginis, jis padės rūpintis ir normalia, ir jautria oda. Švelniam skalbimui, šioje formulėje surinktos vien reikalingos sudedamosios dalys, tai padeda saugoti jautrią arba į egzemą linkusią odą nuo sudirginimo.

Nuo baltos patalynės iki kūdikio drabužėlių, ši formulė efektyviai pašalins net įsisenėjusias kasdienes dėmes, todėl Jūsų drabužiai atrodys lyg nauji. Šiame dermatologų patikrintame ir patvirtintame skalbiklyje nėra jokių kvapiklių ar dažiklių, todėl tai švelnus ir lengvas sprendimas rūpinantis audiniais ir oda.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Alcohol, Potassium Cocoate, Potassium Citrate, Triethanolamine, Sodium DTPMP, Protease, Amylase, Mannanase.

Visiškai švelnius rezultatus pasieksite naudodami su „Neutral“ audinių minkštikliu.

3-5 kg vidutiniškai suteptų skalbinių kiekiui, skalbiant vidutinio kietumo vandenyje, naudokite 50 ml skysto „Neutral“ skalbiklio baltiems audiniams. Skalbiant daugiau skalbinių, naudokite papildomus 12 ml. Šį skalbiklį galite pilti į skalbimo priemonės stalčių arba tiesiai į dozavimo kamuoliuką, dedamą į skalbyklės būgną. Skalbiant rankomis: naudokite 30 ml skalbiklio į 8 l vandens. Jautrią rankų odą skalbiant rankomis apsaugosite mūvėdami pirštines.

Vadovaukitės audinio etiketėse pateiktais skalbimo nurodymais. Sunkiai įveikiamas dėmes prieš skalbimą užpilkite skalbikliu tiesiai ant dėmės ir palaikykite maždaug 10 minučių. Dažančius audinius derėtų skalbti atskirai.