„Neutral“ skystas skalbiklis vilnoniams ir švelniavilniams audiniams 

Švelnus skalbiklis audiniams.
Švelnus skystas skalbiklis, padedantis išlaikyti puikią Jūsų švelnių audinių išvaizdą, saugantis odą nuo sudirginimo. 

Share


Jautria oda ir švelniais audiniais rūpinkitės vienu metu, naudodami skystą „Neutral“ skalbiklį vilnoniams ir švelniavilniams audiniams. Mūsų dermatologų patikrinta ir patvirtinta hipoalerginio skalbiklio formulė buvo specialiai sukurta visiems odos tipams – nuo jautrios iki normalios.

Mūsų formulė pašalina purvą ir dėmes, todėl Jūsų daugiausiai priežiūros reikalaujantys skalbiniai taps švariais ir minkštais. Pagamintas iš švelnių sudedamųjų dalių, mūsų skalbiklis palengvins Jūsų drabužių ir odos priežiūrą, o kvapiklių ir dažiklių nebuvimas padės sumažinti sudirginimo pavojus.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, C12-15 Pareth-7, Trisodium citrate, Sodium Cocoate, Phenoxyethanol.
Nepamirškite, kad šį skystą skalbiklį taip pat galite naudoti ir skalbimui rankomis – švelniausiam pačių gležniausių daiktų skalbimui.

Skalbiklį galite pilti į skalbimo priemonės stalčių arba tiesiai į dozavimo kamuoliuką, dedamą į būgną. Efektyviai skalbia ir 30 °C temperatūroje. Jautrią odą skalbiant rankomis apsaugosite mūvėdami pirštines.

Skalbimo patarimas: Vadovaukitės drabužių etiketėse pateiktais skalbimo nurodymais. Skalbimas rankomis: Švelniai skalbkite, naudodami daug vandens. Venkite rūbų susisukimo ar trynimo. Šilko ir vilnos niekada nemirkykite.