Skystas „Neutral“ skalbiklis juodiems audiniams 

Skalbiklis juodiems skalbiniams.

Šis švelnus skystas skalbiklis apsaugos Jūsų juodus skalbinius nuo blukimo, o odą – nuo sudirginimo. 

Share


Skystas „Neutral“ skalbiklis juodiems skalbiniams idealiai tinka jautriai odai ir švelniam visos šeimos rūbų skalbimui. Šioje hipoalerginėje formulėje yra tik švelnios sudedamosios dalys. Tai padės apsisaugoti nuo odos sudirginimo.

Skalbiant šiuo skalbikliu, skalbiniai taps švarūs ir minkšti, jautri ar į egzemą linkusi oda bus apsaugota. Šalina net sunkiai įveikiamas dėmes ir palaiko spalvos intensyvumą. Dermatologų patikrinta ir patvirtinta formulė yra švelni net kūdikio drabužėliams. Skalbiklio sudėtyje nėra kvapiklių ir dažiklių, jis palaikys visos šeimos skalbinių švarą ir bus saugus odai.

Aqua, C12-15 Pareth-7, Sodium Laureth Sulfate, Propylene glycol, Ethanol, Coconut Acid, Phenoxyethanol, Sodium Cocoate, Sodium Methylglycine Diacetate, Sodium chloride, Sodium citrate, Cellulase.

2-3 kg vidutiniškai suteptų skalbinių kiekiui, skalbiant vidutinio kietumo vandenyje, naudokite 50 ml skysto „Neutral“ skalbiklio juodiems audiniams. Skalbiant daugiau skalbinių, naudokite papildomus 15 ml. Šį skalbiklį galite pilti į skalbimo priemonės stalčių arba tiesiai į dozavimo kamuoliuką, dedamą į skalbyklės būgną. Skalbiant rankomis: naudokite 30 ml skalbiklio į 8 l vandens. Jautrią rankų odą skalbiant rankomis apsaugokite mūvėdami pirštines.

Vadovaukitės audinio etiketėse pateiktais skalbimo nurodymais. Sunkiai įveikiamas dėmes prieš skalbimą užpilkite skalbikliu tiesiai ant dėmės ir palaikykite maždaug 10 minučių. Dažančius audinius derėtų skalbti atskirai.