„Neutral“ audinių minkštiklis 

Švelnus audinių minkštiklis.
Išlaikykite drabužių minkštumą ir odos patogumą naudodami mūsų specialios formulės audinių minkštiklį. 

Share


Rūpinkitės savo drabužiais ir oda naudodami „Neutral“ audinių minkštiklį. Švelnus, bet efektyvus. Mes pasirūpinome, kad odai nekenksmingą formulę sudarytų tik reikiamos sudedamosios dalys.

Mažinant sudirginimo riziką šioje kruopščiai parinktoje formulėje nepanaudota jokių dažiklių ar kvapiklių. Kondicionuodamas kiekvieną plaušelį šis produktas suteiks Jūsų skalbiniams minkštumo ir yra saugus naudoti net turintiems jautrią odą.

Nuo paklodžių iki vaikų pižamų, „Neutral“ audinių minkštiklis yra puikus sprendimas rūpinantis savo drabužiais, o taip pat ir visos šeimos oda – todėl apie egzemą ar alergijas galėsite nebegalvoti.

Aqua, Dihydrogenated Tallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Citric Acid, Sorbic Acid, Ammonium Chloride, Calcium Chloride.
4-5 kg skalbinių kiekiui naudokite 30 ml „Neutral“ audinių minkštiklio . Norėdami itin minkštų audinių, dozę galite padidinti iki 45 ml. Dideliam, 6-7 kg kiekiui naudokite 60 ml dozę. Jei skalbsite rankomis, naudokite 30 ml audinių minkštiklio į 10 l vandens – prieš pamerkdami skalbinius įsitikinkite, kad audinių minkštiklis visiškai ištirpo.